درباره هنر چوب چه میدانید؟!

 هنر چوب فضایی است برای طراحی و ساخت ایده هایی از جنس چوب و ام دی اف که فراتر از ساخته های معمول بازار بوده و خلاقیت و نوآوری همراه با استفاده از تکنولوژی های روز از جمله ویژگی های این ایده است. فضایی برای تولید ساخته های ازجنس چوب و ام دی اف که می تواند سلیقه های مخاطبین خاص و عام را پوشش داده و تولیدات منحصر به فرد را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.همکاری با طراحان و تهیه کنندگان(مجریان کار عملی)برای تهیه آیتم هایی که شما عاشق آنها خواهید شدو سپس سایت هنر چوب متولد شد. مقصد نهایی برای خانه رویایی شما

ما طراحان مستقل را حمایت کردیم:هیچ چیزما را بیشتر از یک طراحی عالی،هیجان زده نمیکند به همین دلیل ما از تاسیس و روی کار آمدن استعدادهای خلاقانه حمایت میکنیم .
نتیجه چیست؟ تولید محصولات خاص و ابداعی نو.نمونه هایی که تمامی مدل ها، شحصیتها و فضاها را در نظر گرفته است.وبرای طراحان ما،این بدین معناست که بخشی از یک همکاری واقعی هستند که خودشان قبلا به آن علاقه دارند.وقتی کالای ما وارد خانه شما میشود ما ایمان داریم که تمامی این موارد رعایت شده است:
بهترین طراحی ،بهترین کیفیت،با قیمت مناسب
هنر چوب محیطی است برای ارتباط مستقیم میان طراحان ، تولید کنندگان و مصرف کنندگان ساخته های از جنس چوب و ام دی اف که می تواند تولید منطبق با نیاز مشتری را به اوج خود برساند. شاید شروع کار با یک طرح مفهومی از طرف یک طراح شروع شود و یا عکسی از یک طراحی انجام شده که مورد توجه یک مشتری قرار گرفته است. مردم در واقع در راس هرم کاری ما هستند.و ما به خلق مجموعه ایی که در طراحی بسیار صبور هستند بسیار افتخار میکنیم.هیچ چیز مارا بیشتر از این خوشحال نمیکند که ببینیم مردم عادی در حال استفاده از محصولات ما در خانه هایشان هستند.کار آسان است ولی نیازمند شبکه ای تعاملی
میان این سه گروه است که می توان با طراحی یک وب سایت و یا یک نرم افزار برای تلفن همراه صورت پذیرد


روال کار در هنر چوب به چه صورت است؟!...

طرح های مفهومی و جدید طراحان صنعت چوب و ام دی اف برای پوشش نیازهای زندگی امروز

مرحله اول
مرحله دوم

تولیدات جدید و کارآمد تولید کنندگان صنعت چوب و ام دی اف برای مشتریان این حوزه

ثبت درخواست های کاربران برای تولید مورد نیاز و شخصی

مرحله سوم

مواردی که باید قبل از خرید به آن توجه کنید

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات هنرچوب موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به سایت هنرچوب و از پروفایل شخصی، طرحهای تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط هنرچوب به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات هنرچوب است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین هنرچوب از سوی کاربر است.
در قیمت گذاری کالاهای موجود در هنر چوب تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمتگذاری در شیکسون بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمتهای ارائه شده برای کالاها در هنرچوب قیمتهای خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت میشوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار عرضه کنیم.
امکان ثبت سفارش در هنرچوب در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش های ثبت شده در هنر چوب به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار میگیرند. هنرچوب در بسته بندی ، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولی در هنرچوب به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای هنرچوب محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای کالای به اتمام رسیده ، محصول دیگری را خریداری کند. کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلا ع قبلی ، برای هنر چوب محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی هنرچوب با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد.
جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب ، هنر چوب با همکاری کلیه تامین کنندگان خود ، این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاها تا 5روز پس از دریافت ، امکان تعویض داشته باشند .لازم به ذکر است که مشکلا ت اعلا م شده توسط مشتری ، توسط کارشناسان آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی شود و جهت اطلا ع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.برای استفاده از سرویس ضمانت تعویض 5روزه هنر چوب ، دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود ، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط هنر چوب دریافت نشود،امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد ، و هنر چوب امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد.
صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در هنر چوب این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط هنر چوب دارای هر گونه مغا یرت با اطلا عات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

راه های ارتباطی با هنر چوب

تلفن ثابت : 32263252

تلفن همراه : 09157685649

آدرس : خراسان شمالی، بجنورد ،خیابان معراج نرسیده به معراج 10

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟